Logo
Problem

DJ vs ZESPOŁ MUZYCZNY

Rozwiązaniem jest Exclusive Electric Violinist Dj

Exclusive Electric Violinist Dj to pewność, że utwory których słuchacie na weselu, brzmią tak samo jak je znacie, a dla fanów zespołów muzycznych nie zabraknie występów na żywo. To niezwykłe połączenie instrumentu klasycznego z utworami studyjnymi zapewni doskonałą zabawę nawet wymagającym melomanom.

Oferta

Gram do rana - bez limitu godzin

Violin live - mix utworów studyjnych z muzyką na żywo

Dekoracja światłem - oświetlenie architektoniczne i sceniczne

Profesjonalny dźwięk - nagłośnienie dostosowane indywidualnie do każdej sali

Autorskie zabawy - „zabójczo” śmieszne, ale z klasą.

wesele
wesele
wesele
weselne zabawy
5
weselne zabawy
weselne zabawy
weselne zabawy
weselny zespół
weselny zespół
weselny zespół
zabawa weselna
zabawa weselna
zabawa weselna
zabawa weselna
zabawa weselna
Peel
Opinie

Dorotka i Piotrek
Chcieliśmy serdecznie Podziękować za to, że wspaniale ubarwniłeś jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Bez cienia wątpliwości polecamy każdemu kto ceni sobie profesjonalizm ! O muzyce nie będę mówił wiele, niech za opis posłuży fakt, że zeszliśmy z parkietu o 7 rano. SKRZYPCE ŻĄDZĄ! Brawo Ty! Dajemy 5 bo tylko na tyle pozwala skala...

Mariusz i Roksana
Jednym słowem PROFESJONALISTA w tym co robi. Z naszego wesela byliśmy bardzo zadowoleni - najlepszy dzień naszego życia :) a to wszystko dzięki Łukaszowi. Wszyscy goście bez wyjątków dalej wspominają tą imprezę, zresztą my też - nie ma co się dziwić zabawa pierwsza klasa. Zabawy świetne, kupa śmiechu, do teraz jak oglądamy filmy z tej imprezy to czuje jakby to było wczoraj :) Szczerze polecam!! na lepszego DJ-a nie można trafić na pewno!!! zresztą sami się przekonacie jak właśnie to on zagra na waszym weselu!!

Monika Wejer
DJ Pesel jest pasjonatem swojej pracy, a przy tym przesympatyczny,komunikatywnym, pogodnym facetem, który cięta riposta, świetnym humorem potrafi rozładować stres - za co ogromny plus :) Perfekcyjnie poprowadzone wesele, gra dla ludzi i "pod ludzi",szeroki repertuar dostosowany do osób w różnym przekroju wiekowym. Doświadczenie sceniczne spowodowało że rozruszał i zaspokoił nawet najbardziej wymagające towarzystwo. Zabawy prowadzone na wysokim poziomie, naturalnie,dostosowane do nieoczekiwanych zachowań gości, ze smakiemi klasa. DJ Peel stawia na jakość,oryginalność,niepowtarzalnosc a My stawiamy na niego!!!. Nasz najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu taki się właśnie okazał dzięki niemu . Polecamy gorąco i bardzo dziękujemy !!!!

Kontakt
DJ PEEL Działam na terenie całej Polski
{{ formitem.title }}
{{ message | trans }}
{{ error | trans }}
{{{ thankyou }}}

Copyright © DJ PEEL 2018| Realizacja: s48.pl